+370 630 048 55

I - VII    08:00 - 20:00

Šioje skiltyje rasite informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas.

Paslaugos

Ar norėtumėte, kad jūsų sklypas ar sodyba atrodytų nepriekaištingai ir patraukliai? Kad kiekvienas praeinantis žmogus atkreiptų dėmesį į jūsų kieme sukurtą kraštovaizdžio architektūrą? Patikėkite savo aplinką profesionalams! Mes teikiame ne tik vejos pjovimo, bet ir laistymo sistemų įrengimo, aplinkos apšvietimo, tręšimo, apželdinimo, aeravimo, piktžolių naikinimo bei daugiabučių namų teritorijų priežiūros ir aptarnavimo paslaugas. Pagrindinis mūsų tikslas bendradarbiaujant su klientais - pasitikėjimas ir nepriekaištinga darbo kokybė, kurią pastebėsite jau po pirmo mūsų apsilankymo jūsų aplinkoje.

Daugiametė mūsų darbo patirtis nepaliks jūsų abejingais. Mūsų atlikti darbai - tai puikus pavyzdys, jog šioje rinkoje esame vieni stipriausių! Mes žinome, kad norint sukurti kokybišką bendradarbiavimą ir glaudų ryšį su klientu, turime pasiūlyti tinkamiausią kainą. Todėl visos mūsų teikiamos paslaugos yra konkurencingos su rinkos kainomis. Siūlydami prieinamą kainą, galime ne tik pritraukti naujų klientų dėmesį, bet ir išlaikyti ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius su esamais klientais.

Mes žinome, kas yra geriausia jūsų aplinkai!

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

Dėl papildomų paslaugų ir pageidavimų, galite teirautis telefonu.

Vejos apželdinimas

Vejos Aeravimas

Skarifikavimas

Sklypo projektavimas

Laistymo sistemos

Lauko apšvietimas

Neturite laiko vejos ar sodo priežiūrai ?

Mes galime tuo pasirūpinti ir sukurti Jums norimą aplinkos įvaizdį!

 

Ar norėtumėte, kad jūsų sklypas ar sodyba atrodytų nepriekaištingai ir patraukliai? Kad kiekvienas praeinantis žmogus atkreiptų dėmesį į jūsų kieme sukurtą kraštovaizdžio architektūrą? Patikėkite savo aplinką profesionalams! Mes teikiame ne tik vejos pjovimo, bet ir laistymo sistemų įrengimo... skaityti daugiau

Darbo laikas

I - V :          08:00 - 17:00

VI - VII :    10:00 - 15:00

© Gerbūva 2020. Visos teisės saugomos.