+370 630 048 55

I - VII    08:00 - 20:00

Šioje skiltyje rasite informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas.

Paslaugos

Laistymo sistemos

Paruošiame automatinės laistymo  projektus ir įrengiame vejos laistymo sistemas tiek į naujai rengiamą veją, tiek į jau įrengtą veją. Dirbame tik su gerai pasaulyje žinomų ir  vertinamų gamintojų laistymo įranga, tad už kokybę galime garantuoti.

Profesionalūs mūsų meistrai tinkamai įdiegs laistymo sistemos įrangą, supažindins su jos veikimo principu ir, Jums pageidaujant. ateityje atliksime pilną jos aptarnavimą bei servisą. Mes Jums siūlome laistymo sistemos įrangą, kuri užtikrins tikslų ir efektyvų vejos laistymo darbą.


Kaip įsirengti laistymo sistemą pačiam?
Mes paruošime laistymo sistemos projektą pagal jūsų sklypą. Suskaičiuosime visas reikalingas medžiagas Įsirengti laistymo sistemai. Gaukite laistymo sistemą kartu su montavimo instrukcija ir individualiu laistymo purkštukų išdėstymo planu.

Jums reikės :
• Susimontuoti laistymo sistemą ant žemės paviršiaus
• Paleisti laistymą ir sureguliuoti purkštukus
• Paslėpti laistymo sistemą užkasdami žemėje
Nenorite montuoti patys? Mes sumontuosime!

 

Ar norėtumėte, kad jūsų sklypas ar sodyba atrodytų nepriekaištingai ir patraukliai? Kad kiekvienas praeinantis žmogus atkreiptų dėmesį į jūsų kieme sukurtą kraštovaizdžio architektūrą? Patikėkite savo aplinką profesionalams! Mes teikiame ne tik vejos pjovimo, bet ir laistymo sistemų įrengimo... skaityti daugiau

Darbo laikas

I - V :          08:00 - 17:00

VI - VII :    10:00 - 15:00

© Gerbūva 2020. Visos teisės saugomos.