+370 630 048 55

I - VII    08:00 - 20:00

Apie mus

Meistriškumas mūsų - veja jūsų!

"Gerbūva" komandos istorija prasidėjo 2009 metais. Per tą laiką įgijome daug patirties, klientų pasitikėjimo ir subūrėme didelį nuolatinių klientų ratą. Įgyvendintų projektų skaičiumi ir klientų pasitikėjimo dėka šiuo metu esame šios srities rinkos lyderiai. Siekdami geriausių rezultatų ir ilgalaikių bendradarbiavimo santykių visada atsižvelgiame į kliento poreikius ir galimybes. Keliame sau aukštus reikalavimus ir darome daug daugiau negu klientai tikisi iš mūsų. Mūsų įmonėje dirba tik aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kurie įvertins Jūsų aplinką ir sukurs individualų priežiūros planą pagal jūsų poreikius ir galimybes. Specializuojamės visose gerbuvio priežiūros srityse, siekiant sukurti jaukią atmosferą jūsų kiemuose. Vieninteliai Lietuvoje vejos priežiūrai naudojame tik aukščiausios kokybės, ekologišką, sertifikuotą, laiko patikrintą ir puikiais klientų atsiliepimais įvertintą produkciją, kuri yra visiškai saugi ir nekenksminga Jums, Jūsų vaikams ir augintiniams. Kokybiškomis ir tinkamai subalansuotomis trąšomis tręšiamas dirvožemis reguliariai yra aprūpinamas azotu, todėl veja greičiau ir gausiai suveši, tampa sodrios žalios spalvos. Patyrę specialistai įvertins Jūsų vejos būklę ir nuspręs kokios trąšos jai tinkamiausios bei patars kaip teisingai jas naudoti, kad pasiekti maksimaliausią rezultatą. Nedvejodami kreipkitės į mus ir savo aplinką patikėkite į profesionalų rankas!

SĖKMĖS ISTORIJA

MŪSŲ VERTYBĖS

Mūsų vertybes atspindi kiekvienas įgyvendintas projektas. Daugiau apie mūsų veiklą taip pat galite rasti "jumsinfo" žiniatinklyje.

Galvojate apie gražesnę savo namų aplinką?

Susisiekte su mumis ir mes Jums patarsime!

 

Ar norėtumėte, kad jūsų sklypas ar sodyba atrodytų nepriekaištingai ir patraukliai? Kad kiekvienas praeinantis žmogus atkreiptų dėmesį į jūsų kieme sukurtą kraštovaizdžio architektūrą? Patikėkite savo aplinką profesionalams! Mes teikiame ne tik vejos pjovimo, bet ir laistymo sistemų įrengimo... skaityti daugiau

Darbo laikas

I - V :          08:00 - 17:00

VI - VII :    10:00 - 15:00

© Gerbūva 2020. Visos teisės saugomos.